cami temizligi

Gaziantep’te Cami Temizliği denilince ilk olarak akla gelen Titiz Temizlik Şirketi olarak sizlerinde gönül rahatlığıyla camilerimizde kulluk görev edebilmeniz için profesyonel ekipman kadromuzla kullandığımız ürünlerimizle ve teknolojik makinelerimizle hizmetinizdeyiz.

Cami temizliği firmaları;

cami halısı temizliği, merdivenlerin temizliği, taban temizliği ve cilalama, çini temizleme, wc temizliği ve avizelerin temizliği Titiz Temizlik Firmamız imtiyazı ile temizlenir.

Cami temizleme, cami ortamının tmeizlk bizim işimiz. Titiz Cami Temizlik Şirketi, her türlü cami temizlik hizmetini sunar.

Cami avize temizlik, cami halıfleks temizliği en iyi şekilde yapılır.

Cami ve ibadethane hizmeti yoğun kirlilik ortamı özelliğine sahip olup hijyene gereksinim vardır.

Halı kaplı alanlardaki seccade bölümlerinin başucu alanları terden dolayı bilhassa değişik uygulamalar ile yıkanmaktadır.

Cami çinileri usulüne uygun şekilde yıkanmaktadır.

Cami temizlik hizmetinde yapılan bazı temizlik işlemleri; mermer sütun ve ahşapların temizlik ve bakımı, cami dış cephe cam temizleme ve kompozitleri.

mozaik duvar ve çini yüzeyleri, boyalı ve kabartma yüzey toz alımları, cami avizelerinin farklı şekillerde temizlik, mihrap ve minber bölüm ve merdivenlerin temizliği.

kapı üst mermer reyme kısım ve sütunlarının temizlenip zarar görmeden beyazlatılması, ahşap ve pimapen pencerelerin silinerek temizlenmesi.

ayakkabı raflarının komple hizmetleri, mermer korkulukların ve reymelerin buhar ile yıkanması, halıfleks yıkamanın yanı sıra varsa parça halıların vakumlanarak yıkanması, her tür cami avlu zeminlerinin makine ile ovularak yıkanması.

Temizlik Şirketi

Yukarıdaki tüm temizlik işlemleri, cami adabına uygun şekilde, suskunca ve ezan zamanları gözetilerekden yapılmaktadır.

Temizlik personelleri, özellikle namaz kılınacak alan ayarlamalarını belirler.

Halıfleks temizlik firması ve diğer temizlik işlemleri esnasında, cemaatin namaz kılacağı alan hariç, temizlik yapılan alanın çevresi bantlar ile çevrilip ikaz levhası konulur.

Camilerde toz ve kirin giderilmesi çalışmaları yapılırken hijyeninde ehemmiyetli olduğu göz önünde tutulmalıdır.

Üzerinde onca insanın ibadetini yaptığı zeminler, özellikle halıfleksler üzerinde çalışma yapılırken sık su değişimi yanı sıra evvelce kuru vakumlamaya da dikkat edilmektedir.

Cami halıları temizlenmeden önce iyice süpürülüp tozdan arındırılmalıdır.

Firmamız bu hizmeti uygularken cami avize altlarında ve belirli köşelerde su geçirmez yıkama alanları oluşturmaktadır.

Mermer ve traverten sütunların temizliğinde kullanılacak rakımcılar firmamızda mevcuttur.

gaziantep-kuzeysehir-temizlik-sirketleri
gaziantep temizlik hizmetleri1
gaziantep karataş temizlik şirketleri