otel temizligi

Otel Temizliği Gaziantep’in şehir ve kazalarında bulunan otellerin temizliğinin yapılması için Gaziantep temizlik firmamız Titiz Temizlik size en iyi hizmeti vermektedir.

Bu yüzden otel denildiğinde temizlik ve hijyen ilk sıralarda bulunur.

Otel temizliği dendiğinde ise Gaziantep bölgesinde ilk akla gelen Titiz Temizlik’dir.

Otel temizliği hizmeti Kurumsal temizlik için en ehemmiyetli ihtiyaç olan inşaat sonrası otel temizliğinden, genel otel ve kat temizliğine kadar bir hayli temizlik için size meselesiz bir şekilde destek olmaktadır.

Genel temizlik için kat temizliği, odaların ve odadaki eşyaların temizliği gibi bir hayli temizlik metodunu düzenleyebilirsiniz.

Gaziantep’daki tek muhatabınız olacak olan ekibimiz, en son teknoloji ürünü olan ekipmanlar ile size destek olmaktadır.

Otellerdeki müessesesel ihtiyaçların karşılanması için ilk adresiniz Titiz temizlik olacaktır.

Gaziantep otel temizliği hizmetimizden faydalanmak için her vakit bize erişebilir, hoşnut kalacağınız neticeleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Otel Temizleme Hizmetimiz Neleri Kapsıyor

Kat Temizliği

Otel Odalarının Temizlenmesi: Katların temizlenmesi için rutin zamanlama ayarlarında temizlik hizmeti veren personelimiz, en ekonomik şartlarda temizlik ekipleri ile destek olmaktadır.

Uzun yada kısa vadeli temizlik taleplerinizde kat temizliği için sürekli aktif bir şekilde çalışacak olan ekibimiz, sizin için en uygun çözümleri üretecek, ihtiyaç duyulan olan personel desteğini nitelikli olan personellerden yana verecektir.

Yastık ve Çarşaf Temizliği

Yatak ve çarşafların temizlenmesinin de katıldığı otel odalarının temizliği için günlük ve müşteri giriş çıkışları kontrol edilerek yapılan temizlik için her zaman meselesiz bir şekilde destek alabilirsiniz.

Yatakların ve çarşafların temizlenmesi, otel yatağı ve yastıklarının düzenli olarak temizlenip silinmesi için her zaman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Banyo Temizliği

Yeniden müşterilerin giriş çıkışları kontrol edilerek kat temizliği esnasında banyo temizlenir.

Havlular değiştirilerek ihtiyaç duyulan şampuan, el sabunu, saç kremi, diş macunu, tuvalet kağıdı gibi malzemeler bitirir.

gaziantep-kuzeysehir-temizlik-sirketleri
gaziantep temizlik hizmetleri1
gaziantep karataş temizlik şirketleri