Temizlik Hizmetleri Hakkında Merak Edilen Sorular?

Temizlik Esnasında Evimde Maddi Hasara Neden Olursanız Tazmin Ediyormusunuz.

Temizlik hizmetlerimizin tamamında; ev temizliği, cam temizliği veya yat temizliği olsun oluşabilecek maddi hasarların tazmini konusunda temizlik firmamız garanti vermektedir.

Diğer bir taraftan sizin için maddi ve manevi değeri olan özel eşyaların temizlik öncesi ortadan kaldırılması müşterilerimizin sorumluluğundadır.

Kaybolması durumunda firmamız sorumlu değildir.

Deterjan Kullanmadan Hijyen Sağlanabilir mi ?

Hastane gibi sağlık kurumları dahil yüksek ısı ve basınçta buhar veren otoklav adındaki makine yardımıyla medikal malzemeler dezenfekte edilebilmektedir.

Yüksek sıcaklıkta hiçbir mikroorganizmanın yaşayamayacağı bilimsel olarak ispatlanmış bir gerçektir.

Bu bilgi ışığında temizlik amaçlı buhar makineleri sayesinde yaşadığımız ortamlarda hiçbir deterjan kullanmadan hijyen sağlamak mümkündür.

Ev Temizliği Hizmeti İçin Gelen Personele Ütü Yaptırabilir miyim ?

Gaziantep’te profesyonel temizlik hizmetleri vermekte olan Güzel Evim, ütü, bulaşık, çocuk bakımı gibi konularda hizmet vermemektedir.

Periyodik Temizlik Hizmeti Alırsam Hep Aynı Personel mi Gelir ?

Periyodik ev temizliği hizmeti vermekte olduğumuz müşterilerimiz için her zaman aynı temizlik personelini veya temizlik ekibini göndermekteyiz.

Hastalık veya yıllık izin zamanlarında geçici olarak, güvenebileceğiniz başka bir temizlik personeli veya temizlik ekibi gönderebiliriz.

Temizlik Sırasında Evde Bulunmak Zorundamıyım ?

Gaziantep’te on yılı aşan tecrübesi ile temizlik hizmetleri sunan Titiz temizlik şirketi, kalite ve temizlik standartları açısından güvenebileceğiniz bir temizlik firmasıdır.

Ancak ilk temizlik ziyaretlerimizde, sizin öncelik ve hassasiyetlerinizi daha iyi yerine getirebilmemiz açısından evde bulunmanız uygun olabilir.

Ev Temizlik Fiyatları Hakkında Bilgi Alabilir miyim ?

Titiz Temizlik temizlik firması, ev temizlik fiyatları politikasını oluşturmada genellikle müşterilerinin isteklerini ve standartlarını en iyi şekilde yerine getirebilecek ekibin ve organizasyonun büyüklüğünü dikkate almaktadır.

Bu konuda yardımcı olabilmemiz için ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilir, bizi İletişim Sayfamızdaki telefondan arayarak detaylı bilgi alabilir ya da ev temizlik fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Profesyonel Temizlik Hizmetleri Nedir ve Neleri Kapsar ?

Profesyonel ev temizliği, profesyonel temizlik firmalarının sunduğu bir hizmettir.

Temizlik firmaları bünyesinde çalışan tecrübeli temizlik ekiplerinin, profesyonel temizlik makineleri ve temizlik ekipmanları kullanarak yerine getirdikleri bir temizlik hizmeti modelidir.

Profesyonel ev temizliği, evinizin ve ev eşyalarınızın detaylı olarak temizlenmesi ve düzenlenmesi konusunu kapsar.

Verilen Hizmetten Memnun Kalmazsam ?

Müşteri memnuniyetini önemsiyoruz. Aksi durumlarda geri bildirimlerinizi bizimle paylaştıktan sonra en kısa sürede memnun kalmadığınız durumu değerlendiriyor ve yeniden ele alıyoruz.

Böyle bir durumun olasılığını en aza indirebilmek için temizlik hizmeti öncesinde birçok farklı konuyu hassasiyetle değerlendirmekte ve önlemini almaya çalışmaktayız.

Bu noktadan hareket ile geliştirdiğimiz ve sizi ve durumunuzu en iyi şekilde anlamamıza yardımcı olacak Ücretsiz Keşif Hizmetimiz ve farklı içeriklerdeki ev temizliği paketlerimiz en çok güvendiğimiz konuların başında gelmektedir.

Diğer bir taraftan firmamızın mail adresine ya da WhatsApp tan bize göndereceğiniz fotoğraf ve videoları da detaylı olarak inceler ona göre birlikte bir degerlendirme yaparak bir çözüm üretiriz.

Yerine getirebileceğimiz temizlik hizmetleri ve ulaşabileceğimiz temizlik standartları konusunda taahhüt vermekteyiz.

Temizlik Esnasında Kullanılan Temizlik Malzemelerini Siz mi Temin Ediyorsunuz.

İnşaatı yeni bitmiş, tadilatlı ev temizliği, ve buna benzer birçok temizlik hizmeti alanında profesyonel, kapsamlı ve etkili temizlik ürünlerine ve makinelerine gerek duyulmaktadır.

Bu noktadan hareket ile profesyonel bir Gaziantep temizlik firmasının temizlik uygulamalarında temizlik ürünlerini ve makinelerini tedarik ve temin etmesinin doğru bir yol olduğunun kanaatindeyiz.

Diğer bir taraftan sizin kullanmayı tercih ettiğiniz temizlik ürünleri ve standartlarınız var ise bu durumu da anlayışla karşılıyoruz.

Ayrıca gerekli temizlik ürünlerini sizin temin etmeniz durumunda firmamız size belirli bir oranda iskonto sağlayacaktır.

her ev temizliği yaptırdığımda aynı fiyatı mı ödeyeceğim ?

Her ev temizliği hizmeti aldığınızda aynı fiyatı ödeyip ödemeyeceğiniz sizin hizmet alma sıklığınıza, Türkiye ve dünyadaki ekonomik gelişmelere bağlıdır.

Periyodik temizlik hizmeti almak isteyen müşterilerimiz ile belirli aralıklarla sözleşmeler imzalamakta ve temizlik fiyatı konusuna da yer vermekteyiz.

Temizlik hangi hizmetleri vermektedir?

  • Ofis Temizliği,
  • Ev Temizliği
  • Dış Cephe ve Cam Temizliği
  • İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizliği
  • Villa ve Yazlık Temizliği
  • Okul temizliği
  • Avm Temizliği